خرد کردن تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی

خرد کردن: تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی توافق هسته ای متعلق به یک کشور نیست / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس آژانس بین المللی انرژی اتمی در رم پایتخت ایتالیا، برجام را راه حلی برد – برد دانست که مان

توافق هسته ای متعلق به یک کشور نیست / موگرینی

موگرینی: توافق هسته ای متعلق به یک کشور نیست

عبارات مهم : آژانس

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس آژانس بین المللی انرژی اتمی در رم پایتخت ایتالیا، برجام را راه حلی برد – برد دانست که مانع از یک رویارویی نظامی خطرناک شده است و متعلق به یک یا دو کشور نیست.

به گزارش ایرنا، فدریکا موگرینی در بخشی از خبر تصویری خود گفت: به توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران توجه کنید. این توافق بدون اتحادیه اروپای نیرومند غیرممکن بود. ما تمام توان خود را در خدمت صلح قرار دادیم و این جهت موفقیت مذاکرات مهم بود.

توافق هسته ای متعلق به یک کشور نیست / موگرینی

توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران قدرت همکاری بین المللی را نیز نشان داد. از طریق دیپلماسی و گفت و گو به راه حلی برد – برد دست یافتیم؛ سنگ بنایی جهت عدم اشاعه بنا قرار داده و مانع بالاگرفتن یک (رویارویی) مخرب و خطرناک نظامی شدیم.

وی افزود: از دو سال پیش که به توافق دست یافتیم، آژانس بین المللی انرژی اتمی بر اجرای توافق نظارت کرده که از جمله آنها انجام بازرسی ها بوده و پایبندی کشور عزیزمان ایران را 8 بار تائید کرده هست. 60 سال بعد از تاسیس، آژانس حجتی جهت همگی ما هست. آیا که توافق کاملاً مرتبط با عدم اشاعه هسته ای است و به یک یا دو کشور متعلق نبوده و متعلق به تمام دنیا و همگی ما است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس آژانس بین المللی انرژی اتمی در رم پایتخت ایتالیا، برجام را راه حلی برد – برد دانست که مان

در واقع توافق هسته ای ایران، قطعنامه شورای امنیت سارمان ملل است و توافق با کشور عزیزمان ایران یکی از بدترین بحران های هسته ای دوران ما را خاتمه داده است.

موگرینی ادامه داد: اکنون که با یک ترساندن هسته ای تازه و متفاوت از سوی کره شمالی مواجهیم، توان گشودن یک جبهه دیگر را نداریم. منفعت، مسئولیت و وظیفه ما حفظ توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران و حرکت در جهت تقویت و نه تضعیف نظام جهانی عدم اشاعه است.

این سمینار بین المللی به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس آژانس بین المللی انرژی هسته ای راجع به همکاری های بین المللی، علمی و فنی در زمینه امنیت و منع گسترش هسته ای برگزار می شود و در آن حدود 40 مقام یا صورت برجسته از چهار قاره اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکا صحبت خواهند کرد.

توافق هسته ای متعلق به یک کشور نیست / موگرینی

طبق برنامه اعلام شده است قرار است که رییس شرکت انرژی اتمی فردا در این نشست صحبت کند و سپس به دعوت رسمی بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلستان، ایتالیا را به مقصد لندن ترک کند.

واژه های کلیدی: آژانس | انرژی | ایران | توافق | انرژی هسته | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs