خرد کردن تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی

خرد کردن: تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران می خواهد سوریه را مستعمره خود کند/ دنیا باید صدای یکسان دنی

نتانیاهو سفر مناسبتی خود به انگلیس را که به خاطر صدمین سالگرد صدور اعلامیه بالفور هست، به ماموریتی جهت ترویج “ایران هراسی” تبدیل کرده است. 

کشور عزیزمان ایران می خواهد سوریه را مستعمره خود کند/ دنیا باید صدای یکسان دنی

نتانیاهو: کشور عزیزمان ایران می خواهد سوریه را مستعمره خود کند/ دنیا باید صدای یکسان دنیا عرب و اسراییل علیه کشور عزیزمان ایران را بشنود

عبارات مهم : ایران

نتانیاهو سفر مناسبتی خود به انگلیس را که به خاطر صدمین سالگرد صدور اعلامیه بالفور هست، به ماموریتی جهت ترویج “ایران هراسی” تبدیل کرده هست.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل که به بریتانیا سفر کرده است روز یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه بی بی سی انگلیس، مدعی شد کشور عزیزمان ایران به دنبال تقویت حضور نظامی خود در سوریه و تبدیل این کشور به مستعمره خود است.

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران به نقل از وب سایت روزنامه “هاآرتص” اسراییل، نتانیاهو دیروز در مصاحبه با برنامه ” شو اندرو مار ” کانال بی بی سی 1 انگلیس، مدعی شد: “ایران آشکارا اعلام کرده به دنبال نابودی اسراییل هست. آنها آشکارا اعلام کرده اند که می خواهند “شیطان کوچک” – اسراییل – را که دنباله “شیطان بزرگ” یعنی آمریکا می دانند، نابود کنند… جهت همین آنها می خواهند سوریه را مستعمره خود کرده و آنجا را نیز لبنانیزه کنند. آنچه آنها در لبنان کرده اند منجر به استعفای سعد حریری نخست وزیر لبنان شد. کشور عزیزمان ایران می خواهد سوریه را نیز چنین کند و به طور کامل تصاحب کند.”

کشور عزیزمان ایران می خواهد سوریه را مستعمره خود کند/ دنیا باید صدای یکسان دنی

نتانیاهو در ادامه مدعی شد: “همزمان با نابودی داعش در سوریه و خروج آنها از این کشور، کشور عزیزمان ایران وارد سوریه می شود. آنها می خواهند نیروی هوایی خود را وارد سوریه کنند، درست در کنار اسراییل. آنها می خواهند نیروهای شیعه و ایرانی را درست در کنار اسراییل مستقر کنند. آنها می خواهند نیروی دریایی و زیردریایی هایشان را در سواحل سوریه درست در کنار اسراییل مستقر کنند. بنابراین ما اجازه چنین کارهایی را به آنها نخواهیم داد و برابر آنها مقاومت خواهیم کرد.”

او همچنین در این مصاحبه مدعی شد: هنگامی که صدای اسراییل و دنیا عرب در نگرانی راجع به کشور عزیزمان ایران به هم نزدیک شده است هست، دنیا نباید نسبت به این مساله بی تفاوت بماند.

نتانیاهو سفر مناسبتی خود به انگلیس را که به خاطر صدمین سالگرد صدور اعلامیه بالفور هست، به ماموریتی جهت ترویج “ایران هراسی” تبدیل کرده است. 

نتانیاهو روز جمعه نیز با حضور در اندیشکده “چتم هاوس ” در لندن بیانات مشابهی کرده بود.

او در جلسه ای در این اندیشکده انگلیسی، با اشاره به تهدیدهای ناشی از کشور عزیزمان ایران در منطقه خاورمیانه مدعی شده است بود که سران بسیاری از کشورهای خاورمیانه و عرب از او می خواهند با صدای بلند تهدیدهای ناشی از فعالیت های کشور عزیزمان ایران را جار بزند! و او به آنها می گوید آیا خودتان این حرف ها را نمی گویید.

نتانیاهو در برنامه “شو اندرو مار” در شبکه بی بی سی1

کشور عزیزمان ایران می خواهد سوریه را مستعمره خود کند/ دنیا باید صدای یکسان دنی

واژه های کلیدی: ایران | سوریه | انگلیس | انگلیس | ایرانی | اسراییل | انگلیسی | انگلیسی | نتانیاهو | ایران هراسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs