خرد کردن تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی

خرد کردن: تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تصویر العمل سخنگوی وزارت خارجه مصر به سخنان بهرام قاسمی

به گزارش ایسنا، به نقل از هافینگتون پست، احمد ابوزید سخنگوی وزارت خارجه مصر در تصویر العمل به سخنان دیروز (دوشنبه) بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان که خ

تصویر العمل سخنگوی وزارت خارجه مصر به سخنان بهرام قاسمی

تصویر العمل سخنگوی وزارت خارجه مصر به سخنان بهرام قاسمی

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت خارجه مصر به سخنان اخیر سخنگوی وزارت خارجه کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از هافینگتون پست، احمد ابوزید سخنگوی وزارت خارجه مصر در تصویر العمل به سخنان دیروز (دوشنبه) بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان که خواهان دوری مصر از نظر هایی که باعث قطع روابط کشور عزیزمان ایران و مصر می شود، گفت: این سخنان بخصوص در رابطه با موضع تارخی مصر در مورد خاورمیانه و عوامل ثبات آن سوالاتی را مطرح می کند.

وی افزود: سیاست خارجه ما براساس پنج اصل است که عبارتند از: ضرورت احترام به اصل عدم دخالت در امور داخلی دیگر کشورها، حسن همجواری، حفاظت از حکومت ملی، دوری از اختلافات فرقه ای و مبارزه با هرگونه تروریسم و افراط گرایی.

ابوزید در ادامه بدون اشاره به هرگونه ایجاد روابط احتمالی میان پایتخت کشور عزیزمان ایران و قاهره گفت: نشانه مهم تمام این اصول و مبادی حمایت از ثبات خاورمیانه و دنیا عرب و همزیستی مسالمت آمیز میان ملت های منطقه براساس احترام متقابل و تحقق منافع یکسان است.

سخنگوی وزارت خارجه مصر گفت: ثبات خاورمیانه هر لحظه یکی از مهمترین اهداف سیاست خارجه مصر بوده و حفاظت از امنیت قومی و عربی یکی از عوامل ثبات منطقه است.

***

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در تصویر العمل به بیانات عبدالفتاح سیسی، مدیر جمهور مصر گفته بود : اقای سیسی راست می گوید. ما 40 سال است که رابطه نداریم، مصر کشور مهمی با جایگاه خاص ای در دنیا عرب و اسلام است و باید نقش خاص ای را داشته باشد که به علت غلط های قبلی ندارد.

وی با اشاره به این که مصر می تواند و باید در ثبات و امنیت منطقه نقش بیشتری را ایفا کند، گفت: پیوندهای زیادی میان مردم مصر و کشور عزیزمان ایران وجود دارد و ما علاقه مندیم در جایگاه بهتری در دنیا قرار بگیرد و با مشکلاتی کمتر در حوزه های سیاسی و اقتصادی روبرو شود.

تصویر العمل سخنگوی وزارت خارجه مصر به سخنان بهرام قاسمی

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | سیاست خارجه | وزارت خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs