خرد کردن تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی

خرد کردن: تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سکوت کی‌روش راجع به محرومیت شجاعی و حاج صفی

به گزارش خبرآنلاین؛ مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دو بازیکن تیم ملی اخیرا برابر مکابی نماینده رژیم صهیونیستی در لیگ اروپا بازی کردند. روز گذشته بعد از چند روز بحث

سکوت کی‌روش راجع به محرومیت شجاعی و حاج صفی

سکوت کی روش راجع به محرومیت شجاعی و حاج صفی

عبارات مهم : کلیدی

معاون وزیر گفت دیگر دو بازیکن ایرانی به تیم ملی دعوت نمی شوند.

به گزارش خبرآنلاین؛ مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دو بازیکن تیم ملی اخیرا برابر مکابی نماینده رژیم صهیونیستی در لیگ اروپا بازی کردند. روز گذشته بعد از چند روز بحث، آخر داورزنی معاون وزیر ورزش گفت که شجاعی و حاج صفی دیگر به تیم ملی دعوت نمی شوند. جالب اینجاست که کارلوس کی روش در این زمینه به طور کامل سکوت کرده و حتی بیانیه ای روی فیسبوک خود قرار نداده هست. ظاهرا قرار است او در بازگشت به کشور عزیزمان ایران با تاج در این باره صحبت کند.

سکوت کی‌روش راجع به محرومیت شجاعی و حاج صفی

شجاعی و حاج صفی هر دو از بازیکنان کلیدی کارلوس کی روش هستند. شجاعی که در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده، مغز متفکر تیم ملی به حساب می آید و اگر دعوت نشود، باید کی روش بازیکن جدیدی را جهت این پست آماده کند چراکه اشکان دژاگه هم زیاد مصدوم می شود. حاج صفی هم در پست هافبک دفاعی یکی مهره کلیدی به حساب می آید و بی شک با غیبتش، علی کریمی شانس بیشتری جهت حضور در ترکیب به دست می آورد. البته کی روش نشان داده تغییرات در تیمش هیچگاه کیفیت را آنقدرها پائین نیاورده هست.

واژه های کلیدی: کلیدی | بازیکن | بازیکنان | اشکان دژاگه | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs