خرد کردن تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی

خرد کردن: تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

شاهزاده ویلیام خبر مدیر اسرائیل را جهت محمود عباس می‌برد

شاهزاده انگلیس در جریان سفر دوره‌ای خود به منطقه در اراضی اشغالی با رهبران اسرائیل دیدار و مذاکره کرد.  شاهزاده ویلیام خبر مدیر اسرائی..

ادامه مطلب

ترامپ با رهبر کره شمالی گفت و گو نکرده است / کاخ سفید

کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا به طور مستقیم با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی گفت و گو نکرده است.  کاخ سفید: ترا..

ادامه مطلب

آمریکا با تحریم‌هایش عملا روسیه را دشمن خود خوانده است / پسکوف

دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری روسیه گفت: آمریکا عملا منشتر شدن «گزارش کرملین» سیاستمداران و بازرگانان روسیه را دشمن های ایالات متحده آمریکا نامیده است. ..

ادامه مطلب

آمادگی روسیه جهت احتمال جنگ در شبه‌جزیره کره

رییس شورای امنیت روسیه در حمایت از راه حل دیپلماتیک جهت بحران کره شمالی گفت، ارتش روسیه احتمال جنگ در این شبه‌جزیره را در نظر گرفته هست، بنابراین در صورت وقوع..

ادامه مطلب

ژست عجیب یک دختر داعشی

برخی از بازدیدکنندگان عراقی تصویری از ژست عجیب یک دختر داعشی منتشر کرده که در آن دختری با پرچم داعش و بدون حجاب تصویر یادگاری گرفته است. ژست عجیب..

ادامه مطلب

، ابتکار عمل ایاد علاوی جهت حل بحران رفراندوم استقلال کردستان، بغداد و اربیل مذاکره کنند&quot، &quot

معاون رئیس‌جمهور عراق از ائتلاف ملی حاکم در عراق و کردها خواست به جای شدت یافتن اوضاع فعلی به مذاکره روی بیاورند.  ابتکار عمل ایاد علاوی ج..

ادامه مطلب

آمریکا به دنبال اصلاح روابط با روسیه است

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت، واشنگتن بدون شک به دنبال اصلاح روابط خود با روسیه و خواهان همکاری‌های دوجانبه است. آمریکا به دنبال اصلاح روا..

ادامه مطلب

درخواست واشنگتن از پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت دیدار دوجانبه

برخی منابع خبری اعلام کرده‌اند، آمریکا از کشور عزیزمان ایران خواسته است نشست دوجانبه ای بین دو طرف در حاشیه نشست روز جمعه برگزار شود. درخواست واش..

ادامه مطلب

گزینش پناهجوی سوری به عنوان سفیر حسن‌نیت یونیسف

یونیسف در آستانه روز جهانی پناهجویان یک پناهجوی دختر 19 ساله سوری را به عنوان بروزترین و جوانترین سفیر حسن‌نیت خود گزینش و معرفی کرد. گزینش پنا..

ادامه مطلب