خرد کردن تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی

خرد کردن: تبریز سرمربی فوتبال تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تصویر العمل رضا صادقی به اوضاع اقتصادی و خبر مهاجرتش

به گزارش سرپوش، رضا صادقی این خواننده مطرح کشور منشتر شدن این استوری در پیج اینستاگرام خود از مهاجرت اش به خارج از کشور خبر داد. تصویر العمل رضا ..

ادامه مطلب

«جیسون استاتهام» با دمپایی در برابر دوربین‌ها ظاهر شد

«جیسون استاتهام» بازیگر 50 ساله و مشهور بریتانیایی که بخاطر بازی در فیلم های اکشن شهرت فراوانی دارد. با کت و شلوار و دمپایی در برابر دوربین رسانه ها حاضر ..

ادامه مطلب

چالش ترامپ جهت ورود به رستوران های رابرت دنیرو

با وجود شایعه‌ای که انتشار یافته مبنی بر این که ترامپ اجازه ورود به هیچیک از رستوران‌های رابرت دنیرو را ندارد، شریک بازیگر محبوب هالیوود گفت این شایعه درست نیست ..

ادامه مطلب

برنده نخل طلا، برنده بزرگ جوایز فیلم اروپا شد

فیلم «میدان» موفق به کسب پنج جایزه از جمله عالی ترین فیلم و کارگردانی از جوایز فیلم اروپا در سال ۲۰۱۷ شد.  برنده نخل طلا، برنده بزرگ ج..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (563)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

برنامه دورهمی، تریبون تبلیغاتی جهت فیلم ۵ عصر

شب گذشته برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری در حالی در شبکه نسیم به روی آنتن رفت که دو شب پیاپی این برنامه میزبان دو بازیگر فیلم سینمایی «ساعت ۵ ع..

ادامه مطلب

نقش آفرینی مایکل شانون در نخستین سریال دیوید او. راسل

دیوید او. راسل فیلمساز نامزد اسکار که این روزها در صدد ساخت نخستین سریال تلویزیونی کارنامه خود هست، با دعوت از مایکل شانون گروه ستاره‌های این پروژه ر..

ادامه مطلب